Szanowni Państwo!

Szanowni Państwo! Firma FiM Consulting uruchamia nowy cykl działań edukacyjnych dla przedsiębiorców - bezpłatne webinary na temat wyzwań związanych z pojawieniem się Korona wirusa w naszym kraju , a także w świecie. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie podzielą się z Wami nasi Eksperci.

Najbliższy webinar: Termin: 27.05.2020/środa/ godz.10:00-12:00

Zarządzanie płynnością finansową w czasach kryzysu

Narzędziem komunikacji będzie Microsoft Teams, o szczegółach połączenia poinformujemy Państwa po zgłoszeniu się na nasze webinarium.

Webinarium poprowadzi:

Krzysztof Frydziński

Krzysztof Frydziński

zyskiem, Prezes FiM Consulting.
Specjalizuje się w realizacji złożonych projektów doradczych, mających na celu poprawę efektywności ekonomicznej przedsiębiorstw. Bardzo doświadczony manager, pełni wysokie funkcje w Zarządach firm oraz zarządzał dużymi projektami wdrażania zmian w przedsiębiorstwach dużych i średnich.
Ekspert i pasjonat w dziedzinie rachunkowości i sprawozdawczości zarządczej, controllingu, zarządzania strategicznego, planowania i monitorowania biznesu.
Projektuje i buduje złożone modele kalkulacji i symulacji kosztów z wykorzystaniem metod ABC i TDABC

Dostęp do materiału jest nieodpłatny. W zamian jednak chcielibyśmy mieć możliwość wysyłania do Ciebie drogą elektroniczną informacji o naszych innych materiałach, usługach lub szkoleniach.

Po zapisaniu się na webinar otrzymasz hasło dostępu

Zapisz się: